flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Жителя Полонського району засудили за вирощування конопель та виготовлення наркотиків

15 листопада 2019, 09:06

Полонський районний суд визнав винуватим жителя с. Титьків Полонського району в незаконному посіві та вирощуванні рослин конопель в кількості п’ятдесят і більше рослин (частина 2 статті 310 Кримінального кодексу України) і у незаконному виготовленні та зберіганні наркотичних засобів, без мети збуту (частина 1 статті 309 КК України) й призначив йому остаточне покарання - 4 роки ув’язнення, звільнивши від його реального відбування на 3 іспитових роки.

«Згідно з ч.1 ст. 76 КК України зобов’язати Б. періодично з'являтися до уповноваженого органу з питань пробації та повідомляти уповноважений орган з питань пробації про зміну свого місця проживання, роботи та навчання», – ідеться у вироку суду.

За вироком, 36-річний чоловік у себе в саду посіяв та вирощував рослини коноплі. Періодично сушив на печі листя і курив їх за допомогою саморобних пристроїв. Під час санкціонованого обшуку його земельної ділянки поліцейські знайшли 79 рослин, а у помешканні – чотири пристрої для куріння конопель, на стінках яких були нашарування екстракту канабісу, що вважається особливо небезпечним наркотичним засобом.

Прес-служба Полонського районного суду