flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

                                                      ЗАТВЕРДЖЕНО

                                              Голова Полонського районного суду

                                             __________________ А.Г.Горщар

                                   від  06.04.2015 р №  33/06-7/    

                                                                     

Перелік
відомостей, що становлять службову інформацію у Полонському районному суді Хмельницької області

 

1.   Звіт за формою №6 Про чисельність працюючих та заброньованих військовозобов»язаних.

2. Листування, нормативно-розпорядчі та облікові документи з питань оформлення допуску працівників Полонського  районного суду до державної таємниці.

3. Листи , довідки, висновки та інші документи ( в тому числі внутрівідомчі), підготовлені виконавцями секретних документів, які містять відомості, що не становлять державної таємниці, але  розголошення яких може завдати істотної шкоди інтересам національної безпеки, територіальній цілісності або громадському порядку , здоров’ю населення, репутації та правам інших осіб, сприяти заворушенням або вчиненню злочинів.

4.   Особові справи ( у тому числі архівні справи) суддів та державних службовців Полонського районного суду Хмельницької області.

5.  Відомості, що можуть міститися в книгах обліку руху особових справ суддів  та державних  службовців апарату  Полонського районного  суду .

6.  Відомості за окремими показниками про заходи з режимно-секретної роботи в Полонському районному суді, у разі розголошення яких можливе настання перешкод для забезпечення охорони державної таємниці.

7.  Відомості організаційного характеру щодо мобілізаційної роботи без зазначення інформації про дислокацію, характеристики запасних пунктів управління, а також відомості за окремими показниками про порядок фінансування заходів з мобілізаційної підготовки, розголошення яких може завдати істотної шкоди інтересам оборони держави, охорони громадського порядку, національній безпеці.

8.  Накази Полонського районного суду Хмельницької області, яким присвоюється гриф обмеження доступу для службового користування.

9. Документи Полонського районного суду , що містять службову інформацію інших державних органів, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій, в тому числі міжнародних організацій, іноземних партнерів.

10. Документи нормативно-правового характеру, які опрацьовуються        працівниками Полонського районного суду Хмельницької області  та  мають гриф обмеження доступу Для службового користування, крім випадків, коли вони містять відомості, що становлять державну таємницю, а також проекти таких нормативно-правових актів, що розробляються працівниками Полонського районного суду Хмельницької області.

 

Керівник апарату Полонського

районного суду                                                                   Н.П.Рибачок