flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Велосипеди, електроінструменти, цифровий тюнер: суд виніс вирок полончанину, що за рік обікрав трьох містян

04 жовтня 2019, 14:54

Полонський районний суд визнав винним обвинуваченого у вчиненні злочинів, передбачених частиною 2 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка, вчинена повторно) і частиною 3 статті 185 КК України (крадіжка, поєднана з проникненням у житло) та призначив покарання – 3 роки ув’язнення.

Як встановив суд, на початку цього року 40-річний житель Полонного за допомогою металевої фомки зламав навісний замок вхідних дверей і зайшов до будинку свого знайомого, звідки виніс електроінструменти і цифровий ефірний приймач, завдавши потерпілому понад 1300 гривень матеріальної шкоди.

А у травні чоловік викрав два велосипеди, вартістю більше 1 тис грн, залишених без нагляду. Один залишив собі, інший – здав на пункт прийому металобрухту за 67 гривень.

«Враховуючи тяжкість вчиненого ним злочину, його наслідки, особу обвинуваченого, висновки органу з питань пробації, суд дійшов висновку, що слід призначити покарання у виді позбавлення волі, що буде необхідним і достатнім для його виправлення та попередження скоєння нових злочинів. Підстав для звільнення його від відбування покарання з підстав, передбачених ст..75 КК України, та застосування ст..69 КК України суд не вбачає», - ідеться у вироку суду, який ще не набрав законної сили і може бути оскаржений до апеляційної інстанції.

Довідково: Стаття 185 Кримінального кодексу України. Крадіжка

Частина 2. Крадіжка, вчинена повторно або за попередньою змовою групою осіб, -

карається арештом на строк від трьох до шести місяців або обмеженням волі на строк до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк.

Частина 3. Крадіжка, поєднана з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище або що завдала значної шкоди потерпілому, -

карається позбавленням волі на строк від трьох до шести років.

Прес-служба Полонського районного суду